Speechcraft

Speechcraft

Rozprávaj ako profesionál, prihlás sa na rečnícky kurz!

Zaujíma vás možnosť vylepšiť svoje komunikačné zručnosti a posunúť sa smerom k úspechu? Hľadáte cestu ako efektívnejšie komunikovať v práci, doma či v spoločnosti? Túžite prezentovať svoje nápady s istotou a presvedčivosťou? Pokiaľ áno, je tu pre vás kurz Speechcraft od Toastmasters International - celosvetovo uznávaný program, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše ciele.

Speechcraft je intenzívne školenie zamerané na rozvoj vašich rečníckych zručností. Bez ohľadu na vaše predchádzajúce skúsenosti v oblasti verejného vystupovania vás kurz prevedie vašimi prvými pripravenými prejavmi aj improvizáciami. Naučíte sa tiež vnímať rečnenie druhých a dávať im konštruktívnu spätnú väzbu.

Na každom stretnutí vás budú sprevádzať skúsení lektori, ktorí vám poskytnú potrebné základy formou krátkych prednášok. Budete mať tiež prístup k doplnkovým vzdelávacím materiálom v angličtine (vyžaduje sa počítač a internet). Viac informácií nájdete tu.

Po každom vašom prejave bude následovať hodnotenie, ktoré vám pomôže identifikovať vaše silné stránky a poskytne vám cenné rady, ako zdokonaliť vaše budúce prezentácie. Stretnutia sa budú konať v uvoľnenej a priateľskej atmosfére klubu Toastmasters Košice.

Po absolvovaní kurzu dostanete certifikát potvrdzujúci vašu účasť.

Začiatok kurzu je naplánovaný na utorok 5. marca. Jednotlivé stretnutia sa budú pravidelne konať každý utorok v marci v čase 17:30-19:30 v centrálnej knižnici na Hviezdoslavovej 5 v Košiciach. Cena kurzu je 80 eur (platbu môžete uhradiť v hotovosti na prvom stretnutí). Počet účastníkov je obmedzený, preto je potrebné registrovať sa tu.

Prihlásenie je možné do 22. februára alebo do naplnenia kapacity.